Kariera w e|s|b

Zdajemy sobie sprawę, że każdy chciałby pracować dla firmy, która daje możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego. Chcemy jak najlepiej zharmonizować potrzeby naszej firmy z planami oraz potencjałem pracujących w niej osób. Naszym priorytetem jest rozpoznawanie i ułatwianie rozwoju talentom. Tworzymy programy szkoleniowe z myślą o rozwoju pracowników, jak również finansujemy ich edukację. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu na tym polu oraz zapewnieniu nowych wyzwań, stajemy się szczególnie atrakcyjnym pracodawcą.

Warunki współpracy

Wierzymy w wartość wynagrodzenia opartego na wynikach. Wynagrodzenie podstawowe ma zapewnić każdemu pracownikowi regularną pensję o przewidywanej wysokości. Wysokość miesięcznego wynagrodzenia pozostaje zależna od rodzaju pracy, konkurencji na rynku, kwalifikacji pracownika, jak również jego wyników i osiągnięć w e|s|b na przestrzeni roku. W ramach świadczeń dodatkowych proponujemy dofinansowanie nauki języków, studiów, dodatki komunikacyjne.

Wspieramy ideę Work Life Balance. Wychodząc jej naprzeciw stosujemy elastyczne godziny pracy. Dzięki temu pracownicy mogą rozpocząć pracę pomiędzy godziną 7:00 a 10:00, zaś zakończyć ją w godzinach pomiędzy 15:00 a 18:00. Akceptujemy również pracę zdalną.

Rekrutacja

Proces rekrutacji i selekcji może przebiegać różnie w zależności od specyfiki oferowanego stanowiska. W związku z tym w trakcie procesu rekrutacji kandydat może zostać zaproszony do udziału w jednym bądź kilku etapach rekrutacji.

Nadesłana przez Kandydata aplikacja jest przez nas rozpatrywana pod kątem wymagań i oczekiwań określonych w profilu stanowiska. Osoby, które wstępnie spełniają nasze oczekiwania zostaną zaproszone na rozmowę, podczas której chcemy poznać kandydata bliżej.

W zależności od stanowiska, na które prowadzimy rekrutację, może zdarzyć się, że będziemy chcieli sprawdzić w praktyce Twoją wiedzę, umiejętności, w tym językowe, jak również predyspozycje osobowościowe. Najlepszym kandydatom składamy ofertę pracy. Mamy jednocześnie nadzieję, iż podczas całego procesu rekrutacji kandydat będzie miał wystarczającą możliwość na poznanie naszej firmy, aby z pełnym przekonaniem mógł podjąć decyzję, iż e|s|b jest firmą odpowiednią dla niego.

Studenci

Oferujemy praktyki studenckie. Każdy praktykant ma okazję poczuć się jak pełnoetatowy pracownik, aktywnie uczestnicząc w życiu firmy. Realizując rozmaite projekty, praktykanci mogą sprawdzić swoją kreatywność, rozwinąć swoje kompetencje i wnieść świeże spojrzenie na sprawy firmy. Do programu praktyk szukamy pełnych pasji, pomysłów i energii, zmotywowanych studentów III-V roku studiów prawniczych i informatycznych.

W zamian oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, możliwość skonfrontowania wiedzy nabytej w trakcie studiów z rzeczywistością biznesową, rozwój kompetencji, jak również opiekę mentora.

CV prosimy przesyłać wraz z listem motywacyjnym na adres: kariera@esb-legal.pl.